Nový SEAT Arona Vás ohromí ještě robustnějším vzhledem a novým designem

Nový SEAT Arona Vás ohromí ještě robustnějším vzhledem a novým designem

SEAT Arona slaví od svého představení v roce 2017 velké úspěchy. Dosud se prodalo více než 350 000 vozidel. Model Arona se tak stal silným pilířem produktové řady značky SEAT. Nový SEAT Arona je nyní připraven navázat na dosavadní úspěchy. Nový styl a vzhled, vyvolávající dojem ještě větší síly, robustnosti, spolehlivosti a bezpečnosti, je jen začátkem. V interiéru se městské SUV dočkalo tranformace. Nový SEAT Arona navíc nabízí také novou úroveň konektivity a asistenčních systémů.

SEAT Arona je významným pilířem produktové řady. Modernizace tohoto modelu byla posílena neuvěřitelnými atributy vozu, které jsou ještě komplexnější nabídkou s atraktivnějším designem. 

Atmosféru v interiéru umocňuje vyspělá technologie osvětlení. K výrazné změně designového stylu a vytříbenému charakteru modelu Arona přispívá také nejmodernější displej pro informační a zábavní systémy. Pod kapotou může být jeden z pěti nabízených pohonů s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k. Motory na benzin (TSI) nebo stlačený zemní plyn (TGI) se dodávají ve spojení s mechanickou či dvouspojkovou převodovkou DSG.

Hlavními přednostmi jsou vylepšený exteriér. Vnější design modelu SEAT Arona umocňuje vytříbený charakter tohoto městského SUV. Nové estetické pojetí klade v novém stupni výbavy XPERIENCE důraz na robustnost.

Designové revoluce v interiéru vytváří uvnitř vozu novou atmosféru. Zcela nová přístrojová deska s měkkým povrchem a větším plovoucím centrálním displejem informačního a zábavního systému - umístěným nyní ve vyšší poloze s lepší ergonomií - a nový, ergonomický multifunkční volant obšitý kůží Nappa patří mezi dominanty nového designového stylu v osvěženém interiéru a dodávají mu nový charakter, který je dále umocněn vyspělou osvětlovací technologií, jež osvětluje nově navržené výdechy ventilační soustavy.

SEAT Arona je kompletně síťově propojený vůz s rozsáhlou konektivitou a funkcemi dostupnými uvnitř vozu i mimo něj. Součástí konektivity je také systém Full Link, který umožňuje používat uživatelská rozhraní Android Auto a CarPlay. Konektivitu mimo vůz rozšiřuje SEAT CONNECT. Uživatelé mohou vstupovat do interakce se svým vozem prostřednictvím nových informačních a zábavních systémů s úhlopříčkou displeje 8,25" nebo 9,2" nebo také hlasové ovládání s rozpoznáváním hovorového jazyka a aktivační frází "Hola Hola".

Nový asistenční systém, jakým je Travel Assist, poskytuje částečně automatizovanou jízdu v celém rozsahu provozních rychlostí. SEAT Arona je kromě toho vybaven dalšími nejmodernějšími asistenčními systémy, jakými jsou Lane Assist (asistent pro jízdu v jízdním pruhu), Side Assist (asistent pro změnu jízdního pruhu), rozpoznávání dopravních značek a asistent pro dálková světla. Nesmíme zapomenout ani na parkovacího asistenta. Park Assist automaticky zajistí snadné zaparkování vozu.

Modernizovaný SEAT Arona bude nabízen s pěti různými pohony na benzin (TSI) nebo CNG (TGI) s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k.

Bližší informace o novém modelu Vám sdělí také náš prodejní tým ve Starém Městě.

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Výroba na nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona byla spuštěna. více...

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail