Passat Alltrack

Passat Alltrack

Promyšlená elegance.

Unikátní design a možnosti, které jsou téměř nekonečné: s novým Passatem Alltrack si užijete suverénní jízdu nejen ve městě, ale i na venkovských cestách.

Odměna za práci přesčas pro pokročilé

Ať před tím, než jdete do práce, po práci nebo o víkendu - ten, kdo intenzivně pracuje, si zaslouží oddechový čas. Passat Alltrack Vám díky nabídce svých výkonných motorů pomůže zrealizovat Vaše plány na odpočinek, a to kdykoli, ale hlavně kdekoli. V neposlední řadě k tomu přispívá také pohon všech kol 4MOTION, který v případě potřeby rozděluje výkon motoru rovnoměrně na všechna kola a zajistí Vám pohodlnou a rychlou jízdu i v náročném terénu.

Personalizace

Jak by se Vám líbil automobil, který si pamatuje, ce se Vám líbí? Personalizace, která je u vozu Passat Alltrack součástí sériové výbavy, ukládá Vaše nastavení sedadla, Vaši preferovanou teplotu a mnoho dalšího.

Cestu si najde vždy

Passat Alltrack charakterizuje světlá výška, která je zvýšená o 27,5 mm, a speciální úprava podvozku. Díky dokonale přizpůsobenému nárazníku s ochranným krytem spodku vozu zvládne i extrémní nájezdový a vrcholový úhel. Rozšířené boční prahy v antracitové barvě pak zvyšují odolnost karoserie a dodávají vozu další optické akcenty. Prvkem, který na sebe přitahuje pohledy okolí, jsou také plakety "Alltrack" na zádi a bocích vozu, stejně jako zadní světla tvořená LED diodami, která dále umocňují typický charakter vozu Passat Alltrack.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail