Nový model značky CUPRA el-Born s podmanivým vnějším designem

Nový model značky CUPRA el-Born s podmanivým vnějším designem

Nejvyšší kvalita a sofistikovanost v interiréru se sportovním charakterem, dojezd až 500 km díky sadě akumulátorů o využitelné kapacitě 77 kWh (celková: 82 kWh). To je nový elektomobil CUPRA el-Born, který bude na trh uveden v roce 2021.

 

Nový model, který se bude vyrábět v německém Cvikově, zvýší ziskovou marži společnosti a dokonale ladí s filozofií značky CUPRA i s profilem jejích zákaznků. Bude také prvním vozem s neutrální bilancí emisí oxidu uhličitého.  Wayne Griffiths, předseda představenstva značky CUPRA, uvedl, že " CUPRA el-Born ukazuje geny značky CUPRA, původní koncept jsme posunuli na novou úroveň sportovního a dynamického designu včetně změn konstrukce a technické výbavy."

CUPRA el-Born je živoucím důkazem, že sportovní výkony a elektrifikace patří k sobě. Disponuje nejmodernějšími technologiemi, mezi něž patří průhledový displej s rozšířenou realitou. Díky funkci rychlého nabíjení je model CUPRA el-Born schopen doplnit dostatek energie pro ujetí minimálně 260 km za pouhých 30 minut. Interirér ztělesňuje filozofii kvality a sportovní charakter značky CUPRA ve spojení se sofistikovaností, která je dokonale vyjádřena například sportovními, anatomicky tvarovanými sedadly, novým volantem s tlačítky pro aktivaci jízdních režimů včetně módu CUPRA a výběrem velmi kvalitních materiálů.

Nový model CUPRA el-Born přinese v roce 2021 automobil pro trvale udržitelnou mobilitu s charakterem a dynamikou, tak vyžadovanou automobilovými nadšenci.

Již nyní můžete objednávat nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake

Poprvé budou k dispozici varianty Arteon eHybrid a Arteon R více...

Čtyři generace modelů SEAT Leon vyprávějí více než 20letý příběh plný inovací

SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky více...

Předprodej SUV modelu Tiguan zahájen

Vsaďte na modernizovaný Tiguan. Nejprodávanější SUV v Evropě nyní v novém kabátě. Přijďte si k nám vybrat, již od 689 900 Kč. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!