Nový Golf R přijíždí na scénu!

Nový Golf R přijíždí na scénu!

Značka VOLKSWAGEN velmi rychle rozšiřuje nabídku sportovních modelů Golf. A jde kupředu rychlostí blesku. Po debutu verzí GTI, GTI Clubsport, GTE a GTD následuje nyní dynamická vlajková loď osmé generace Golfu: Nový Golf R, který je s výkonem 235 kW nejsilnějším ze všech modelů Golf.

Golf R disponuje nově vyvinutým pohonem všech kol se selektivním rozdělováním točivého momentu mezi kola zadní nápravy - 4MOTION s funkcí R-Performance Torque.

Nový model je zkrátka mimořádně precizní, disponuje neutrálními jízdními vlastnostmi, nejvyšší mírou agility a v neposlední řadě potěšením z jízdy.

Definitivní nastavení nového modelu bylo cizelováno na legendární Seeverní smyčce Nürburgringu. Ve spojení s paketem "R Performance" disponuje Golf R dokonce speciálním jízdním režimem pro Nüburgring s označením "Special".

Exkluzivní Golf R s 235 kW (320k) je nejvýkonější verzí bestselleru značky Volkswagen. Nový model se pyšní také suverénní dynamikou, která je znát na první dobrou. Golf R zrychlí z nuly na 100 km/h za pouhých 4,7 sekundy  a dosahuje nejvyšší rychlosti 250 km/h (v sériové výbavě).

Na přání dodávaný paket "R Performance" Vám nabízí zvýšení nejvyšší rychlosti a doplňkové jízdní módy "Special" a "Drift".  Pohon všech kol s novou rozvodovkou zadní nápravy umožňuje maximální jízdní dynamiku. Nové 18" brzdy Vám zajišťují suverénní zpomalení z jakékoli rychlosti.

Nový Golf R je sériově vybaven digitálním panelem přístrojů "Digital Cockpit Pro" se specifickým softwarem R.

Exkluzivní výbava nového modelu přijíždí na start se sportovními sedadly Top, navigačním systémem, dekoračním osvětlením a 18" koly z lehké slitiny.

Podrobné informace Vám sdělí také náš prodejní tým.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

 

Hlasové ovládání v modelu Golf značka Volkswagen posouvá na vyšší úroveň

Rychlejší spuštění systému, plynulé dotykové ovládání a bezprostřední zpětná vazba více...

Představujeme Vám nové SUV kupé značky Volkswagen, model Taigo.

Volkswagen rozšiřuje svou nabídku v segmentu malých vozů. více...

Nečekejte, až Vám zima zaklepe na dveře a připravte se na ni společně s námi!

Objednejte se ještě dnes na servisní prohlídku do ARAVERU. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail