Nový Golf R přijíždí na scénu!

Nový Golf R přijíždí na scénu!

Značka VOLKSWAGEN velmi rychle rozšiřuje nabídku sportovních modelů Golf. A jde kupředu rychlostí blesku. Po debutu verzí GTI, GTI Clubsport, GTE a GTD následuje nyní dynamická vlajková loď osmé generace Golfu: Nový Golf R, který je s výkonem 235 kW nejsilnějším ze všech modelů Golf.

Golf R disponuje nově vyvinutým pohonem všech kol se selektivním rozdělováním točivého momentu mezi kola zadní nápravy - 4MOTION s funkcí R-Performance Torque.

Nový model je zkrátka mimořádně precizní, disponuje neutrálními jízdními vlastnostmi, nejvyšší mírou agility a v neposlední řadě potěšením z jízdy.

Definitivní nastavení nového modelu bylo cizelováno na legendární Seeverní smyčce Nürburgringu. Ve spojení s paketem "R Performance" disponuje Golf R dokonce speciálním jízdním režimem pro Nüburgring s označením "Special".

Exkluzivní Golf R s 235 kW (320k) je nejvýkonější verzí bestselleru značky Volkswagen. Nový model se pyšní také suverénní dynamikou, která je znát na první dobrou. Golf R zrychlí z nuly na 100 km/h za pouhých 4,7 sekundy  a dosahuje nejvyšší rychlosti 250 km/h (v sériové výbavě).

Na přání dodávaný paket "R Performance" Vám nabízí zvýšení nejvyšší rychlosti a doplňkové jízdní módy "Special" a "Drift".  Pohon všech kol s novou rozvodovkou zadní nápravy umožňuje maximální jízdní dynamiku. Nové 18" brzdy Vám zajišťují suverénní zpomalení z jakékoli rychlosti.

Nový Golf R je sériově vybaven digitálním panelem přístrojů "Digital Cockpit Pro" se specifickým softwarem R.

Exkluzivní výbava nového modelu přijíždí na start se sportovními sedadly Top, navigačním systémem, dekoračním osvětlením a 18" koly z lehké slitiny.

Podrobné informace Vám sdělí také náš prodejní tým.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

 

CUPRA Formentor si odnáší 5hvězdičkové hodnocení z testů bezpečnosti Euro NCAP

Exkluzivní CUV bylo organizací Euro NCAP testováno podle aktuálních, přísnějších kritérií a dosáhlo nejvyššího hodnocení více...

Konektivita modelu ŠKODA ENYAQ iV

více...

Volkswagen uvádí na trh exkluzivní model Golf GTI "Clubsport 45"

Základem exkluzivního modelu je verze "Clubsport" o výkonu 300 k. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail