Nový Golf R přijíždí na scénu!

Nový Golf R přijíždí na scénu!

Značka VOLKSWAGEN velmi rychle rozšiřuje nabídku sportovních modelů Golf. A jde kupředu rychlostí blesku. Po debutu verzí GTI, GTI Clubsport, GTE a GTD následuje nyní dynamická vlajková loď osmé generace Golfu: Nový Golf R, který je s výkonem 235 kW nejsilnějším ze všech modelů Golf.

Golf R disponuje nově vyvinutým pohonem všech kol se selektivním rozdělováním točivého momentu mezi kola zadní nápravy - 4MOTION s funkcí R-Performance Torque.

Nový model je zkrátka mimořádně precizní, disponuje neutrálními jízdními vlastnostmi, nejvyšší mírou agility a v neposlední řadě potěšením z jízdy.

Definitivní nastavení nového modelu bylo cizelováno na legendární Seeverní smyčce Nürburgringu. Ve spojení s paketem "R Performance" disponuje Golf R dokonce speciálním jízdním režimem pro Nüburgring s označením "Special".

Exkluzivní Golf R s 235 kW (320k) je nejvýkonější verzí bestselleru značky Volkswagen. Nový model se pyšní také suverénní dynamikou, která je znát na první dobrou. Golf R zrychlí z nuly na 100 km/h za pouhých 4,7 sekundy  a dosahuje nejvyšší rychlosti 250 km/h (v sériové výbavě).

Na přání dodávaný paket "R Performance" Vám nabízí zvýšení nejvyšší rychlosti a doplňkové jízdní módy "Special" a "Drift".  Pohon všech kol s novou rozvodovkou zadní nápravy umožňuje maximální jízdní dynamiku. Nové 18" brzdy Vám zajišťují suverénní zpomalení z jakékoli rychlosti.

Nový Golf R je sériově vybaven digitálním panelem přístrojů "Digital Cockpit Pro" se specifickým softwarem R.

Exkluzivní výbava nového modelu přijíždí na start se sportovními sedadly Top, navigačním systémem, dekoračním osvětlením a 18" koly z lehké slitiny.

Podrobné informace Vám sdělí také náš prodejní tým.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

 

Nová ŠKODA Fabia Vás ohromí na první pohled

Fascinující a nespoutaná, přesně taková, jaká má nová ŠKODA Fabia být! více...

Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Nové Polo můžete objednávat již od 346 600 Kč více...

Modelová řada OCTAVIA se ve 4. generaci poprvé rozrostla o verzi Sportline

Novou OCTAVII zakoupíte od 752 000 Kč vč. DPH, od 792 900 Kč pro karosářskou verzi COMBI více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail