Nový e-up!

Nový e-up!

Nový e-up! má mnoho zajímavostí. Zde jsou tři vybrané:

Dojezd & nabíjení
Více než pouhé dosažení cíle na elektrický pohon

Konektivita
e-up! + chytrý mobilní telefon = láska

Exteriér
"e-auto" na první pohled

Více než pouhé dosažení cíle na elektrický pohon

Jeďte zase v modré! Díky výkonnému elektrickému pohonu zvýšil nový e-up! nejenom dojezdovou vzdálenost, ale také radost z jízdy, a to až na 260 km. Na Vašich cestách pak budete mít dobrý přístup k internetu, kde prostřednictvím aplikace "maps+more" můžete například lehce najít veřejné nabíjecí stanice. Po celé Evropě. To nejlepší však je, že díky elektrickému pohonu pojedete lokálně zcela bez emisí a přispějete tak ke snížení produkce CO₂. To má pozitivní vliv na klima.

Konektivita
e-up! + chytrý mobilní telefon = láska

Co mají společného Vaše oblíbené hudební skladby, aktuální informace o dopravě a telefonní hovor v průběhu jízdy? Ano správně - Váš chytrý mobilní telefon. V kombinaci s rozhraním "maps+more dock", včetně bezplatné a nově vytvořené aplikace pro operační systémy iOS a Android, promění obratem Váš nový e-up! na automobil připojený do sítě. A díky sériovému rádiu "composition phone" se z něj navíc stane pojízdný Boombox. Stačí jen jednoduše propojit nový e-up! a Váš chytrý mobilní telefon. Už žádné komplikované obrazovky. Pouze čisté plug & play.

Design
"e-auto" na první pohled

Nový e-up! je náš důkaz, že i malé auto dokáže díky svému minimalistickému designu podávat velké výkony. A samozřejmě také díky svému dynamickému elektrickému pohonu. Nový e-up! ostatně poznáte už z dálky podle modré ozdobné lišty s integrovaným znakem Volkswagen a nápadných LED světlometů s C signaturou.

Rozhodnete-li se pro nový e-up! Style, bude Váš individuální "Signature Look" umocněn černým nebo bílým lakem střechy a doplněn kryty vnějších zpětných zrcátek v černé nebo bílé barvě, zatmavenými zadními bočními okny, zatmaveným oknem dveří zavazadlového prostoru a 15" koly z lehké slitiny "blade". Pro nový e-up! Style jsou na přání k dispozici také 16" kola z lehké slitiny "upsilon". 

Výbava

Nový e-up! nabízí v sériové výbavě více funkcí, jeho cena je však nižší než dříve. Praktický a dobře vybavený: Součástí sériové výbavy je nyní také asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", systém rozpoznávání dopravních značek, nové plnohodnotné hlavové a boční airbagy a upozornění na nezapnuté bezpečností pásy vpředu i vzadu. A protože součástí sériové výbavy je také kombinace rádia "composition phone" a držáku mobilního telefonu "maps+more dock" s paketem služeb We Connect, probíhá každá jízda snadno a s informacemi na vysoké úrovni: Pusťte si hudbu a vydejte se na cestu - s novým vozem e-up!

Informační materiály k modelu e-up! k dispozici ZDE

 

Pavel Sommer
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 724 637 716
E: sommer.pavel@araver.cz

Patrik Šimeček
T: +420 572 556 300
M: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

​​​​​​​

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail