Nové SUV ID.4 nabízí na pět nových variant

Nové SUV ID.4 nabízí na pět nových variant

  Elektrické SUV ID.4 je nyní pro Vás k dispozici s pevně nakonfigurovanými výbavami.

- pět nových verzí SUV ID.4 se sadou akumulátorů o kapacitě 77 kWh umožňující dojezd až 520 km

- nakonfigurovanou výbavu lze individualizovat volbou exteriéru a interiéru, několika pakety, vybranými prvky výbavy na přání a příslušenstvím

- po speciální edici modelů ID.4 a ID.4 Max s exkluzivní výbavou jsou nyní k dispozici první předem nakonfigorvané verze s největší akumulátorovou baterií, která umožňuje dojezd až 520 km, máte tak na výběr pět stupňů výbavy za ceny začínající od částky 1 167 900 Kč    

- od ledna 2021 bude možné objednávat ID.4 také ve verzích s kratším dojezdem a méně výkonnými elektromotory

Zcela nový Volkswagen ID.4 posouvá elektromobilitu na ještě vyšší úroveň. Inovativní kompletní SUV nabízí všechny přednosti tohoto oblíbeného druhu vozidel, ale navíc k nim přidává výhody elektromobilu, ať se jedná o tichou, dynamickou jízdu, nebo mimořádně prostorný interiér.

Jednotlivé stupně výbavy modelu ID.4 nesou označení Life ( 1 167 900 Kč), Business (1 269 900 Kč), Family (1 299 900 Kč), Tech (1 383 900 Kč) a Max (1 470 900 Kč).

Bohatá sériová výbava elektromobilu ID.4 zahrnuje mimo jiné 18" ocelová kola (19" s většími akumulátory Pro), světlomety a zadní svítilny LED, adaptivní tempomat ACC, asistenta pro jízdu v dopravní koloně, asistenční systémy Lane Assist, Front Assist a Park Pilot, systém rozpoznávání dopravních značek, služby We Connect, systém pro bezkabelové propojení chytrého telefonu App-Connect, systém pro bezkabelové propojení chytrého telefonu App-Connect Wireless, dekorační osvětlení interiéru s výběrem 10 barev světla, navigační systém Discover Pro, systém inteligentní světelné komunikace ID.Light, klimatizaci Air Care Climatronic a podélné střešní nosiče.

Stejně jako u modelu ID.3 si mohou zákazníci individualizovat své elektrické SUV dvoubarevným lakováním s černou odlišnou střechou, omezeným počtem paketů ve dvou variantách (základní a Plus) a několika prvky výbavy na přání, mimo jiné tažným zařízením a tepelným čerpadlem, které se dodává po verzi Max sériově. K dispozici je také prodloužená záruka a široký sortiment originálního příslušenství.

Všestrannost zcela nového kompaktního SUV Volkswagen ID.4 potvrzuje velkorysý zavazadlový prostor. Pokud jeho objem 543 až 1575 litrů nestačí, je možné další náklad přepravovat také na střeše (max. zatížení 75 kg).

Podrobné informace Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

Volkswagen přichází s novým E-shopem

Doručení do 3 dnů, platba kartou a bezplatné vrácení do 14 dnů více...

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

Reinterpretaci závodního vozu e-CUPRA ABT XE1 více...

Volkswagen spouští novou platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail