Nový SEAT Leon

Nový SEAT Leon

Budoucnost vypadá skvěle

Odvážný. Silný a vždy připojený. Tak vypadá nový SEAT Leon a Leon Sportstourer. Sportovní vzhled. Moderní interiér. Kompletní konektivita pro bezproblémové zážitky z jízdy, jako nikdy předtím. Výrazné křivky a nápadité sportovní detaily přináší novému SEATu Leon na silnici čerstvý vítr a stává se tak nepřehlédnutelným, díky čemuž může naplno zazářit.

Jde o to užívat si přítomnost.

Objevte novou dimenzi konektivity, prostoru a komfortu v novém voze SEAT Leon a Leon Sportstourer. Obě karosářské verze nabízí v interiéru nový způsob života díky 10" navigačnímu systému s dotykovým a hlasovým ovládáním. Interiér dále nabízí prostor pro detailní zpracování vybraných prvků, díky kterým můžete naplno kontrolovat Váš vůz.

Poháněn novými začátky

Kromě konvenčních pohonných jednotek Vám nový SEAT Leon přináší úplně nové elektrizující zážitky. Nadále si můžete užívat sílu dynamické jízdy, ale přitom omezit svou emisní stopu díky hybridnímu ústrojí. Obě karosářské verze nového SEATu Leon nabízí lehkost a vzdušnost. Ve verzi Sportstourer získáte prostor pro všechny věci na světě. V rámci bezpečnosti se můžete zároveň spolehnout na sérii pokročilých asistenčních systémů, které za Vás pohlídají couvání nebo i vystupování z vozu.

Model SEAT Leon je dostupný i ve variantě TGI tzn. s pohonem na zemní plyn (CNG), díky kterému je provoz vozu mnohem ekonomičtější a Vy ještě navíc k tomu šetříte i životní prostředí. 

Více informací se dozvíte u našich prodejců SEAT.

Jan Žufánek
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 724 637 713
E-mail zufanek.jan@araver.cz

Pavel Sommer
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 771 270 249
E-mail sommer.pavel@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail