Neváhejte a pořiďte si nový vůz ŠKODA na CNG

Neváhejte a pořiďte si nový vůz ŠKODA na CNG

Ve spoluprácí s redaktory webového portálu CNGPLUS Vám přinášíme malou ochutnávku toho, jak byly naše vozy s pohonem na CNG hodnoceny. Redaktoři otestovali jak model Kamiq, tak i Scala. Přepis hodnotícího článku si můžete přečíst níže a sami si můžete udělat obrázek o výhodnosti vozů na alternativní pohon.

"Po dlouho avizované novince jsme nyní mohli sami na vlastní kůži vyzkoušet v krátkém testu Kamiq G-Tec. Díky vstřícnosti společnosti ARAVER CZ (prodejce značek koncernu VW) jsme měli možnost vyzkoušet na krátké 14 km trati Kamiq s pohonem na CNG. Nezastíráme, že před samotným testem jsme měli jisté pochybnosti. Přece jen je Scala na zemní plyn v nabídce motorizací nejslabší a požitek z jízdy tak může být o poznání horší. Vše je jinak, byli jsme velmi příjemně překvapeni. Motor je pružný a ochotný k vytáčení, zátah je díky turbu cítit již od nějakých 1500 otáček. Šestistupňová převodovka dovoluje zvolit ideální režim pro motor při zachování ekonomické jízdy, motor točí při 90 km rychlosti příjemných 2200 otáček.

SUV jsou nyní v kurzu, umožňují díky vyššímu posezu snadnější nastupování a větší přehled na silnici. Ne vždy jsou však prostorově větší uvnitř. U Kamiqu však tato úměra neplatí. Prostor pro cestující je prostě obrovský. Při nastavení sedadla řidiče 186 cm velkého zbývá za ním sedícímu spolucestujícímu stejné výšky před koleny neuvěřitelných 20 cm. To je výrazně více, než u o třídu výše postavené starší generaci VW Golfu či Octavie."

Další informace naleznete zde: https://www.cngplus.cz/kamiq-g-tec-nazivo.html

A jak byl v testu ohodnocen vůz ŠKODA SCALA G-TEC? Nedopadl vůbec špatně. Klikněte a dozvíte se více na https://www.cngplus.cz/vse-o-scale-g-tec-vcetne-jizdnich-dojmu.html

V případě, že máte chuť a zájem poznat vozy ŠKODA Scala nebo Kamiq G-Tec zblízka, tak si přijďte rezerovat testovací jízdu přímo na naší pobočce ve Starém Městě nebo neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.

Jitka Nesázalová
M: +420 724 637 716
E: nesazalova.jitka@araver.cz

Radek Hrabinec
M: +420 606 055 082
E: hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
M: +420 778 475 107
E: hasa.patrik@araver.cz

Nový VOLKSWAGEN ID.4 je tu!

První elektricky poháněné SUV značky VOLKSWAGEN více...

Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Octavia je nejprodávanějším vozem na českém trhu více...

Cestou k elektromobilitě s novým ID.3

Nyní i v ARAVERU více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!