Nejrychlejší Ateca přichází na český trh v ještě exkluzivnější podobě

Nejrychlejší Ateca přichází na český trh v ještě exkluzivnější podobě

CUPRA uvádí na český trh exkluzivní limitovanou edici CUPRA Ateca Limited Edition VZ. Všestranné, vysokovýkonné SUV nabízí náročným klientům jedinečný sportovní design s mnoha působivými a dokonale řemeslně zpracovanými detaily, nejmodernější techniku s výkonným pohonem všech kol a podmanivé zážitky ze sportovní jízdy za cenu od 1 519 900 Kč.

Zkratka VZ pochází ze španělského slova "veloz" s významem "rychlý" a v produktové řadě progresivní značky CUPRA označuje verze s mimořádně sportovním a exkluzivním charakterem. To platí i pro novou limitovanou edici nejrychlejší varianty modelu Ateca Limited VZ, kterou právě uvádíme na český trh. Rozsáhlá nadstandardní výbava posouvá tento model z hlediska sportovních výkonů, emocionálních zážitků z jízdy, komfortu a bezpečnosti na absolutní vrchol ve svém segmentu.

Již standardní verze modelu CUPRA Ateca nabízejí bohatou výbavu, ale Ateca Limited Edition VZ míří ještě mnohem výš.

Na první pohled zaujme mnoha vnějšími designovými prvky v charakteristickém odstínu mědi. Mezi ně patří především 20" broušená kola VZ Cooper, čtyřpístkové brzdové třmeny Brembo na přední nápravě, čtyři koncovky sportovní výfukové soustavy Akrapovič a střešní spoiler z uhlíkového kompozitu.

V interiéru čalouněném kombinací veluru Dinamica a kůže, umocňují sportovní atmosféru vyhřívaná skořepinová sportovní sedadla vpředu, vyhřívaný supersportovní volant s integrovanými tlačítky voliče jízdních režimů a spuštění motoru a sportovní pedály z tmavého broušeného hliníku, zatímco dokonalou zvukovou kulisu završuje prémiový audiosystém BeatsAudio s deseti reproduktory včetně subwooferu, napájenými zesilovačem o výkonu 340 W.

Se sportovním designem limitované edice drží krok přeplňovaný motor 2.0 TSI vyladěný na nejvyšší výkon 221 kW (300 k) a maximální točivý moment 400 N.m. Dokonalý přenos explozivní hnací síly na vozovku zajišťuje 7stupňová dvouspojková převodovka DSG ve spojení s vyspělým pohonem všech kol 4Drive. Cupra Ateca dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,9 sekundy.

Bližší informace Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

Lukáš Kopečný

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Výroba na nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona byla spuštěna. více...

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail