Nečekejte, až Vám zima zaklepe na dveře a připravte se na ni společně s námi!

Nečekejte, až Vám zima zaklepe na dveře a připravte se na ni společně s námi!

Připravte se společně s námi na zimu! Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service.

Perfektní výhled patří k základům bezpečného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a čelní sklo bývá často znečištěno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvědomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkům a jejich výměně litr koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za 1 korunu.

Připravte se na komplexní prohlídku vozů SEAT před zimou. Jistota při jízdě s připraveným a zkontrolovaným vozem se dá těžko vyčíslit, tento pocit si však díky SEAT Service můžete dopřát už od 299 Kč. Prohlídka zahrnuje pečlivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejdůležitějších částí. Jednou z klíčových věcí pro zimní provoz jsou odpovídajcí zimní pneumatiky. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, přičemž součástí nabídky je také standardní PneuGarance s rozšířeným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik.

V nabídce je také atraktivní balíček originálního příslušenství, který zahrnuje, např. pro model SEAT Leon: střešní nosiče, sadu gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru.  Nabídka je platná do 31. prosince 2021 pro značky SEAT i CUPRA.

Podrobné informace Vám sdělí servisní tým na pobočce ve Starém Městě.

KONTAKTY ZDE.

Značka VOLKSWAGEN se rozrůstá!

VOLKSWAGEN představuje nové modely ID.5 a ID.5 GTX s pohonem všech kol. více...

Závodní jezdci CUPRA vyvinuli elektromobil CUPRA Born

Závodní jezdci Jordi Gené a Mattias Ekström se podíleli na vývoji modelu CUPRA Born. více...

Volkswagen přichází s novým E-shopem

Doručení do 3 dnů, platba kartou a bezplatné vrácení do 14 dnů více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail