Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

SEAT modernizuje model Ibiza svěžím vnějším vzhledem a revolučním interiérem ve spojení s novou úrovní konektivity a asistenčních systémů. SEAT Ibiza je od svého prvního představení v roce 1984 klíčovým pilířem úspěchu značky a po 37 letech, pěti generacích a téměř 6 milionech prodaných vozů je nejúspěšnějším modelem, který kdy sjížděl z montážních linek výrobních závodů SEAT. Nová verze páté generace zachovává vítěznou mentalitu klíčového modelu v tomto segmentu evropského trhu. SEAT Ibiza je ikonou automobilového průmyslu a jedním z klíčových pilířů značky.

Atmosféru v interiéru umocňuje vyspělá technologie osvětlení. K výrazné změně designového stylu a vytříbenému charakteru modelu Ibiza přispívá také nejmodernější displej pro informační a zábavní systémy.  Pod kapotou nového modelu SEAT Ibiza může být jedna z pěti nabízených variant pohonu s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k. Motory na benzin nebo stlačený zemní plyn se dodávají ve spojení s mechanickou či dvojspojkovou převodovkou DSG.

Výroba nového modelu SEAT Ibiza, navrženého, vyvinutého a vyráběného v Barceloně, bude v závodě SEAT v Martorellu zahájena ve třetím čtvrtstoletí letošního roku.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

Vylepšený exteriér

Svěží vnější design nového modelu SEAT Ibiza umocňuje vytříbený charakter tohoto městského vozu. Jeho součástí je standardně dodávané 100% LED technologie, jež nabízí lepší viditelnost s nižší spotřebou elektrické energie. Svěží vzhled završuje výběr nových designů kol z lehké slitiny a označení modelu s reliéfním rukopisným písmem na zádi společně s novým logem SEAT s povrchovou úpravou ve dvou odstínech chromu.

Revoluce v interiéru

V interiéru se nová verze Ibizy prezentuje výraznou designovou revolucí v porovnání s předchůdcem. Zcela nová přístrojová deska s měkkým povrchem a větším, plovoucím centrálním displejem informačního a zábavního systému - umístěným nyní ve vyšší poloze s lepší ergonomií - a nový, ergonomický multifunkční volant obšitý kůží Nappa patří mezi dominanty nového designového stylu v osvěžením interiéru a dodávají mu nový charakter, který je dále umocněn vyspělou osvětlovací technologií a osvětlením nově navržených výdechů ventilační soustavy.

Konektivita pro moderní život

SEAT Ibiza je kompletně síťově propojený vůz s rozsáhlou konektivitou a funkcemi dostupnými uvnitř vozu i mimo něj. Součástí konektivity je také systém Full Link, který umožňuje používat uživatelská rozhraní Android Auto a CarPlay. Konektivitu mimo vůz rozšiřuje SEAT CONNECT. Uživatelé mohou vstupovat do interakce se svým vozem prostřednictvím nových informačních a zábavních systémů s úhlopříčkou displeje 8,25", resp. 9,2" nebo hlasového ovládání s rozpoznáváním hovorového jazyka a aktivační frází "Hola Hola".

Pohony:

Nová verze Ibizy bude nabízena s pěti různými pohony na benzin nebo CNG s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k.

SEAT Ibiza si z profilu zachovává krátké převisy karoserie s koly posunutými k rohům vozidla. Výsledkem je neuvěřitelná stabilita, která umocňuje dynamiku a sportovního ducha vozidla.

Dalším aspektem, který slouží k odlišení nové verze modelu SEAT Ibiza, patří označení modelu reliéfním rukopisným písmem. S touto drobnou změnou přebírá městský vůz designové motivy používané již u jiných modelů značky SEAT.  Příď i záď zdobí jako elegantní detail nové logo SEAT s povrchovou úpravou ve dvou odstínech chromu - přední část je matná, zatímco okraje jsou lesklé. Tyto změny umocňuje nově nabízená paleta barev. Zákazníci mají na výběr devět barev karoserie včetně dvou nových laků: Sapphire modrá a Asphalt modrá.

Modernizovaný SEAT Ibiza je 100% stvořen v Barceloně.

Podrobnější informace o novém modelu SEAT Ibiza Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA
 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

 

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Výroba na nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona byla spuštěna. více...

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail