Značka VOLKSWAGEN se rozrůstá!

Značka VOLKSWAGEN se rozrůstá!

Značka VOLKSWAGEN rozšiřuje na své cestě k nulovým emisím úspěšnou rodinu ID. o nové modely ID.5 a ID.5 GTX. Díky modelu ID.5 tak společnost urychluje elektrifikaci své flotily nových vozů a navíc vstupuje do nového tržního segmentu. Elegantní a expresivní elektricky poháněné SUV kupé disponuje novým ID. Softwarem 3.0, který přináší mimo jiné vylepšený nabíjecí výkon a hlasové ovládání. VOLKSWAGEN kromě toho činí další krok k automatizované jízdě využíváním kolektivních dat a nejnovější generace asistenčních systémů.

ID.5 je elektrické, sportovní a elegantní. Náročnější skupině zákazníků nabízí potěšení z jízdy s lokálně neutrální bilancí emisí CO2. 

Nový model ID.5 je přizpůsoben pro každodenní provoz. Stejně tak jako i ID.5 GTX. Sportovní ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory nabízí dynamickou jízdu a vychází stejně, jako všechny modely ID. z modulární platformy pro elektromobily.

Všechny varianty modelu ID.5 používají velkou akumulátorovou baterii, která umožňuje cestování na dlouhé vzdálenosti. Elektricky poháněné SUV kupé se od světového modelu ID.4 odlišuje mimo jiné nově navrženým nárazníkem, lakovaným obložením dveří a novou linií střechy.

Značka VOLKSWAGEN vstupuje s novými modely ID.5 a ID.5 GTX do nového segmentu trhu, a urychluje tak v rámci strategie ACCELERATE svou elektrickou ofenzivu ve všech automobilových třídách.

Podrobné informace včetně technických parametrů vozidel Vám sdělí prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Vedoucí prodeje nových vozů VW

 

Nečekejte, až Vám zima zaklepe na dveře a připravte se na ni společně s námi!

Objednejte se ještě dnes na servisní prohlídku do ARAVERU. více...

Závodní jezdci CUPRA vyvinuli elektromobil CUPRA Born

Závodní jezdci Jordi Gené a Mattias Ekström se podíleli na vývoji modelu CUPRA Born. více...

Volkswagen přichází s novým E-shopem

Doručení do 3 dnů, platba kartou a bezplatné vrácení do 14 dnů více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail