ID.3

ID.3

Nová éra začíná

S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si.

Nechte se překvapit a užívejte si každou jízdu

S modelem Volkswagen ID.3 poznáte mobilitu budoucnosti na vlastní kůži. Futuristický elektromobil nabízí dynamický jízdní zážitek a vzbuzuje pozornost, kdekoli se objeví.

  • futuristický design
  • moderní interiér
  • výkon elektromotoru 150 kW
  • točivý moment 310 Nm
  • dojezd 330 km, 420 km nebo 550 km (dle kapacity akumulátoru)
  • intuitivní hlasové ovládání
  • zavazadlový prostor o objemu 385 l

ID.3 - Pozdraví Vás. Elektrizuje Vás. Dojede s Vámi dále.

AR Head-up-Display

Hravý pohled do budoucnosti. A také na silnici.Volitelný průhledový displej AR Head-up-Display zobrazuje užitečné informace přímo do zorného pole čelního skla a usnadňuje Vám ovládání vozu. Ukáže Vám například, jak musíte odbočit, nebo doporučí, ve kterém pruhu byste měli jet. Projekce na čelním skle i jízda po asfaltu se přitom jeví jako jedna realita. Jízda je tak každý den ještě pohodlnější.

e-Technologie

Vysoký výkon. Rychlé nabíjení.

Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. To hravě zvládnete s každou ze tří možných velikostí baterie určených pro ID.3. Vybírat můžete z kapacit 45 kWh, 58 kWh nebo 77 kWh.

Design

ID.3 říká „Ahoj“ svými světly. ID.3 Vás pozná, jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu, který je součástí volitelného zamykacího a startovacího systému bez přímého použití klíče "Keyless Advanced". Stylové světlomety LED Matrix, které jsou součástí výbavy za příplatek, se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Modelu ID.3 tak propůjčují téměř lidské chování. Světlo ID.Light v interiéru Vás pak bezprostředně přivítá. Zpočátku zazní tichý zvuk, díky kterému budete chtít okamžitě vyrazit. A jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Rezervujte si budoucnost právě teď! Více o iD3 ZDE

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail