ID. Buzz

ID. Buzz

Great things start with a smile

Nový ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Při jeho uvedení na trh jsme se spojili s dalšími velkými ikonami - s hrdiny ságy Star Wars, kteří z něj byli od prvního pohledu nadšeni. ID. Buzz zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství. V jakékoliv galaxii.

Prostě galaktický

Nový ID. Buzz je více než jen "High-tech", je to "Human-tech". Inteligentní společník, který svým charakteristickým úsměvem okamžitě vytvoří pozitivní náladu. Není to sice zrovna Droid, ale jsme si jisti, že tento nejnovější člen rodiny modelů ID. si okamžitě najde své nadšené příznivce všude, kde se objeví.

 

Skvělá posila pro Volkswagen:
Herec Ewan McGregor je ambasadorem značky Volkswagen

S Ewanem McGregorem jsme do svých řad získali skvělou posilu. Ewan je nadšeným příznivcem značky Volkswagen a má vlastní sbírku historických vozů, z nichž si jeden dokonce sám předělal na elektromobil. Jako dlouholetý ambasador dobré vůle UNICEF UK podporuje po celém světě charitativní projekty. Ewan je tak ideálním partnerem pro naši společnou misi, kterou je zajištění udržitelné mobility budoucnosti.

Elektromobilita v nové dimenzi

Design nové doby

ID. Buzz ztělesňuje spojení moderních proporcí s inovativními technologiemi; design modelu ID. Buzz přitom vychází z jeho ikonických předchůdců - modelů Bulli. Seznamte se s jeho chytrými funkcemi, s intenzivním zážitkem z prostoru, a s inovativním designem osvětlení.

Více o ID. Buzz na webu Volkswagen Užitkové vozy

Ztělesnění komplexní udržitelné mobility

Základním principem nového modelu ID. Buzz je komplexní udržitelná mobilita zajišťující ochranu klimatu v budoucnosti. Tento model je k zákazníkovi dodáván s neutrální bilancí1 emisí CO₂ a jezdí s nulovými emisemi. V jeho interiéru jsou využity recyklované materiály - například na čalounění sedadel, podlahové krytině a čalounění stropu - a nepoužívá se zde kůže živočišného původu. Udržitelná mobilita a komfort jsou tak ve vzájemné harmonii.

Nové pocity při vnímání prostoru

Nový ID. Buzz je multifunkční všestranný automobil. K jeho vynikající manévrovatelnosti přispívá i malý průměr otáčení, jehož hodnota je jen těsně nad jedenácti metry. Díky maximálnímu využití prostoru a zcela nově vyvinuté úsporné koncepci interiéru mají cestující spoustu místa v oblasti nohou. Sedadla s možností komfortního nastavení umožňují variabilní využití interiéru. V pětimístné verzi a se všemi cestujícími v kabině tak za druhou řadou sedadel zbývá až 1 121 litrů prostoru pro zavazadla.

ID. Buzz - Technologie & Konektivita

Travel Assist s rojovými daty

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel

Asistenční systém Travel Assist s tzv. rojovými daty udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu a udržuje přitom také nastavenou maximální rychlost.² Prostřednictvím aktivních zásahů do řízení systém Travel Assist zajišťuje adaptivní vedení vozu v jízdním pruhu.² Travel Assist s rojovými daty může také přizpůsobovat rychlost jízdy podle aktuálních rychlostních limitů a průběhu trasy jízdy (bere v úvahu zatáčky, kruhové objezdy apod.).²

Nabíjení

Doplňování energie – jednoduché a profesionální

S vozem ID. Buzz budete jezdit nejenom ohleduplně k životnímu prostředí, ale budete také flexibilní. Jeho maximální nabíjecí výkon při rychlém nabíjení stejnosměrným proudem je až 170 kW. U rychlonabíjecího stojanu s tímto výkonem je tak pro nabití baterie z 5 na 80 % její kapacity potřeba přibližně 30 minut.

Aktualizace over-the-air

Všechny funkce v tom nejaktuálnějším stavu

Aktualizace softwaru zvyšují funkčnost digitálních systémů Vašeho modelu ID. Buzz. Pravidelné aktualizace se uskutečňují prostřednictvím bezdrátového připojení k internetu, jako tzv. aktualizace Over-the-Air³. Software Vašeho modelu ID. Buzz bude díky tomu stále v tom nejaktuálnějším stavu. Podmínkou pro aktualizace Over-the-Air je uzavření smlouvy na využívání služeb We Connect³. Aktualizace se stahují na pozadí prostřednictvím mobilního připojení Vašeho modelu ID. Buzz. Poté, co je kompletní aktualizace k dispozici, zobrazí se na displeji infotainment systému zpráva o připravené aktualizaci a systém Vás provede všemi nezbytnými kroky, které jsou nutné pro její nainstalování.

Design osvětlení

Moderní osvětlení, které s Vámi komunikuje

Velký podíl na sympatickém projevu modelu ID. Buzz má jeho moderní design osvětlení. Jakmile se s klíčkem od vozu - který je vybaven volitelným zamykacím a startovacím systémem Keyless Access - přiblížíte k Vašemu modelu ID. Buzz, pootočí se jeho světlomety LED Matrix⁴ zezdola nahoru a přátelsky "mrknou" na pozdrav. V interiéru vozu Vás pak interaktivní systém ID. Light přivítá světelným signálem a decentním zvukem.

Infotainment

Vítejte v digitálním světě

Digital Cockpit, připojení k internetu, mobilní online služby a integrované hlasové ovládání - v novém voze ID. Buzz na Vás čekají nejmodernější technologie na nejvyšší úrovni. Prostřednictvím softwarového rozhraní App-Connect tak můžete z Vašeho chytrého telefonu pohodlně přenést hudbu, audio knihy nebo zprávy na velký barevný dotykový displej infotainment systému, který může mít na přání úhlopříčku až 12 palců (30,5 cm). Jeho prostřednictvím ovládáte také celou řadu funkcí vozu, jako např. rádio s příjmem digitálního signálu DAB+.

ID. Buzz Cargo

Díky modelu ID. Buzz Cargo se při Vašem podnikání stanete součástí udržitelné mobility.

Transporter budoucnosti

S modelem ID. Buzz Cargo můžete využívat cenově výhodnou elektromobilitu i při Vašem podnikání. Zavazadlový prostor, který je speciálně přizpůsoben požadavkům na komerční využití a nabízí spoustu místa, je jen jednou z celé řady jeho předností.

Více o ID. Buzz Cargo na webu Volkswagen Užitkové vozy

Seznamte se s rodinou čistě elektrických vozů ID.

ID.5

Efektivita s elegantními tvary

Nový model ID.5 s výkonným elektrickým pohonem a aerodynamickou siluetou představuje moderní symbiózu vozu SUV a kupé. ID.5 podporuje aktualizace "Over-the-air" a je připraveno nově definovat elektrickou mobilitu.

Více o modelu ID.5

ID.5 GTX

Trvale udržitelný dojem

Pohon všech kol s využitím dvou elektromotorů, atletický design kupé a zrychlení, které Vám vezme dech: Seznamte se se sportovním výkonem elektrického pohonu koncentrovaném ve voze ID.5 GTX, jenž spojuje ohleduplnost k životnímu prostředí s čistou radostí z jízdy.

Více o modelu ID.5 GTX

ID.4

Stvořené pro velké věci

Kompletně nový koncept interiéru, který Vám zajistí svobodu. Výkon elektrického pohonu, jenž Vám přinese nadšení. A intuitivní komfort ovládání, díky kterému bude vše jednoduché. Nové ID.4: silné jako SUV, ohleduplné k životnímu prostředí jako ID.

Více o modelu ID.4

ID.4 GTX

Spojení racionálního myšlení a radosti z jízdy

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,2 s, jízda lokálně zcela bez emisí CO₂, pohon všech kol: S novým modelem ID.4 GTX už nemusíte dělat žádné kompromisy.

Více o modelu ID.4 GTX

ID.3

První model z rodiny ID.

Tady to začalo. Model ID.3 přinesl elektromobilitu pro všechny a jako první představil zcela novou platformu elektromobilů MEB. Výkonný pohon zadních kol s bezprostřední akcelerací bez nutnosti řazení je zárukou radosti z jízdy od prvního ujetého metru.

Více o modelu ID.3

Dobíjejte kdekoliv, doma i na cestách

ID.Charger, MOON a WeCharge

Jednou z hlavních výhod elektromobilů je možnost dobíjet takřka kdekoliv. Postačí vám totiž jakákoliv 230V zásuvka. Abyste nabíjení měli plně pod kontrolou, doporučujeme si pořídit wallbox ID.Charger nebo značkové řešení MOON, se kterými budete dobíjet rychleji. S kartou WeCharge se vám navíc zpřístupní tisíce veřejných dobíjecích stanic po celé Evropě.

Více o ID.Charger

Více o Moon

Více o We Charge

Více informací se dozvíte u našich prodejců Volkswagen.

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail