Golf Variant

Golf Variant

Výbava & Design

Design nového vozu Golf Variant je sportovní, elegantní a dynamický z jakékoli perspektivy. Od výrazné čelní partie až po působivou záď je skutečným magnetem pro pohledy okolí. To, že Golf Variant je něco více, než jen praktický automobil pro každodenní využití, poznáte okamžitě při pohledu na jeho dynamické a současně elegantní linie a spoustu vysoce kvalitních detailů. Jeho design zanechá stylový dojem, ve kterém se odráží jistota ve vlastní schopnosti.

Užijte si větší prostor pro komfort.

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii s kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf Variant a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná. Vnitřní prostor se pak projevuje bezvýhradně vysoce kvalitními materiály a celou řadou inteligentně řešených detailů, které zaujmou nejen na pohled, ale jsou pohlazením i pro prsty a dlaně. Předností jsou ergonomická sedadla, velký zavazadlový prostor, bílé podsvícené ovladače i středová konzola, jež je lehce natočená směrem k řidiči a která díky své speciální ergonomii umožňuje optimální ovládání.

Dynamický exteriér, intuitivní interiér

LED technologie dodává vozu Golf Variant ještě více charismatu. Sériové halogenové světlomety s LED světly pro denní svícení Vám zajistí dobrý výhled i při špatné viditelnosti. Regulace délky osvětlené plochy, která je rovněž součásti sériové výbavy, pak zajišťuje přizpůsobení délky osvětlené plochy aktuálnímu stavu zatížení vozu. Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf Variant je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf Variant. 

Uvnitř sedmé řady proběhla menší revoluce. Pryč jsou fyzická tlačítka, na řadu přicházejí GESTA. Rozložení palubky je stejné, novou dominantou jsou však větší obrazovky multimediálních systémů – základní Composition Media má 6,5 palce, příplatková Discover Media 8 palců a vrcholná verze Discover Pro 9,2 palce. Ta nabídne vedle hlasového asistenta právě ovládání gesty. Například při listování telefonním seznamem není nutné sahat na displej, postačí před ním mávnout rukou. 

Komfort

Udělejte si ve svém Golfu Variant pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den. Golf Variant nabízí prostor pro realizaci téměř všech Vašich plánů - od krátkých výletů za účelem sportovních aktivit v přírodě, až po velký nákup v supermarketu. Mimořádně nízko položená nakládací hrana a výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru usnadňují nakládání i vykládání těžkých předmětů. Čtyři úchytná oka zajišťují bezpečné a přehledné uložení nákladu. A v případě, že potřebujete více místa, je možné jednoduše odstranit kryt zavazadlového prostoru a úsporně jej uložit pod jeho flexibilní podlahou. Při transportu rozměrného nákladu se projeví výhody asymetricky děleného a sklopného opěradla zadního sedadla. Od linie Comfortline je součástí sériové výbavy také střední loketní opěrka s průvlakem pro transport dlouhých předmětů.

Informační materiálu k modelu Gofl Variant naleznete ZDE

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail