e-Passat Variant

e-Passat Variant

Passat GTE. Moderní mobilita s hybridní technologií

Myslete na budoucnost. Nový Passat GTE s technologií Plug-in-Hybrid je velmi hospodárný a díky komfortní dojezdové vzdálenosti na čistě elektrický pohon ztělesňuje zodpovědnou mobilitu orientovanou na budoucnost. Sebevědomý design vozu Passat GTE je ztělesněním elegance a vysoké úrovně. Díky jeho čistému designu a dynamickým proporcím zanecháte trvalý dojem. Zaujme při prvním pohledu i při druhém a dalším.

Skutečný magnet pro oči

Poté, co se posadíte do vozu Passat GTE, si budete užívat osvobozující pocit svobody. Horizontální dekor, který se táhne přes palubní desku a plynule navazuje na dekor ve dveřích, interiér opticky rozšiřuje a ten tak působí prostornějším dojmem. Optimalizovaná středová konzola s velkou odkládací přihrádkou pak v interiéru podtrhuje zdařilou kompozici stylové elegance a funkčního uspořádání. K tomu přispívají také sedadla, která jsou sériově čalouněna tkaninou s modrými akcenty.

Efektivní kooperace. Plug-in-Hybrid.

Passat GTE (Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz - od 1,7 do 1,8; spotřeba elektřiny (kWh/100 km): kombinovaný provoz - od 13,4 do 13,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - od 38 do 40, energetická třída: A+) je model Plug-in Hybrid. K jeho pohonu je využíván elektromotor a benzinový agregát TSI. Vy si tak můžete užívat všechny výhody elektromobility zcela bez kompromisů. Jízda ve Vašem voze Passat GTE začíná v "E-Módu", při kterém pracuje pouze elektromotor a vůz jede lokálně zcela bez emisí a téměř bezhlučně. Díky lineárnímu průběhu zrychlení je okamžitě k dispozici maximální krouticí moment 400 Nm. A jestliže od počátku aktivujete mód GTE, při kterém dojde také k aktivaci spalovacího motoru, zrychlí Plug-in Hybrid z 0 na 100 km/h dokonce již za 7,6 sekundy (Passat GTE: za 7,4 sekundy).

Po dosažení rychlosti 140 km/h začne TSI agregát podporovat elektromotor a Váš Passat GTE se přepne do hybridního módu. V něm pak může zrychlovat až do nejvyšší rychlosti 225 km/h. Po stisku tlačítka pro aktivaci GTE módu, efektivně spojíte sílu skrytou v obou motorech dohromady - tzv "boost". Získáte tak maximální výkon 160 kW (218 k), maximální krouticí moment 400 Nm a možnost vymáčknout z Vašeho vozu Passat GTE i ten poslední zbytek výkonu.

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE je naše souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití, nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost. 

Konektivita

Ve Vašem voze Passat GTE máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě - vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním online službám nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

Informační materiály modelu PASSAT a ceníky naleznete ZDE

 

Pavel Sommer
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 724 637 716
E: sommer.pavel@araver.cz

Patrik Šimeček
T: +420 572 556 300
M: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

 

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail