e-Golf

e-Golf

e-Voluce automobilu pokračuje. e-Golf.

Čistě elektrický pohon představuje optimální řešení mobility zejména při jízdách na krátké vzdálenosti, například ve městech. S vozem e-Golf však můžete jet i mimo město. Jeho kombinovaná dojezdová vzdálenost (WLTP) totiž činí až 231 km. Váš e-Golf (Spotřeba energie (kWh/100 km): kombinovaný provoz - 14,1 (se 17" koly), 13,2 (s 16" koly); emise CO₂ (g/km): 0) respektuje požadavky doby a splňuje moderní nároky: Výkonný elektrický motor, který je téměř bezhlučný, zajišťuje působivé zrychlení a současně umožňuje energeticky úspornou jízdu. Inteligentní řízení nabíjecího procesu pak zjednodušuje nabíjení Vašeho vozu e-Golf.

S vozem e-Golf se budete rádi ukazovat.

Futuristický a přitom důvěrně známý. Výrazný design elektromobilů se značkou Volkswagen se vyznačuje kromě typických modrých prvků také mnoha atraktivními detaily, které zvyšují nejenom vizuální kvality vozu e-Golf. K nim patří např. světlomety, jež kompletně využívají LED technologii a jejichž světlo má podobnou barevnou teplotu jako světlo denní. Navíc se vyznačují vysokou svítivostí a nízkou spotřebou energie. Jejich součástí jsou rovněž výrazná LED světla pro denní svícení s charakteristickou signaturou ve tvaru písmene "C".

Moderní design s intuitivním ovládáním.

Interiér vozu e-Golf charakterizují akcenty, jež jsou specifické pro elektromobil a které mají zcela nezaměnitelný design - modré ozdobné švy na volantu, řadicí páce a kobercích. Kůže s vysoce kvalitním zpracováním pak zdobí volant, hlavici řadicí páky i madlo ruční brzdy.

Spoustu inovativních funkcí nabízí také navigační systém "Discover Pro", jenž je součástí výbavy na přání, a který byl speciálně přizpůsoben pro model e-Golf. Jeho velký barevný dotykový displej s úhlopříčkou 9,2 palců (23,4 cm) poskytuje přehledné zobrazení všech důležitých informací, jako např. dojezdové vzdálenosti, spotřeby energie nebo statistiky rekuperace. Multifunkční ukazatel "Premium" a ukazatel energie pak současně zajišťují, abyste ve svém zorném poli měli neustále ty nejdůležitější informace o vozidle. A ještě jeden mimořádný detail: Volitelné osvětlení "Ambiente", které zahrnuje modře osvětlené dekory a nástupní prahové lišty, vytváří v interiéru vozu futuristickou atmosféru, když se svým vozem e-Golf tiše projíždíte noční tmou.

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze e-Golf k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

Informační materiály k modelu e-Golf včetně ceníku si můžete stáhnout ZDE

 

Pavel Sommer
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 724 637 716
E: sommer.pavel@araver.cz

Patrik Šimeček
T: +420 572 556 300
M: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

​​​​​​​

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail