Dvě nové verze modelu modelu TOUAREG jsou tady!

Dvě nové verze modelu modelu TOUAREG jsou tady!

Hybridní modely Volkswagen Touareg eHybrid a Touareg R je možné již nyní objednat.

Extrémně nabíjitelný hybridní pohon je k dispozici ve dvou výkonových verzích

Dvě nové verze modelu Touareg kombinují mimořádné výkony s pozoruhodnou hospodárností. Hybridní vozy eHybrid a Touareg R umožňují externí nabíjení sady lithium-iontových akumulátorů, jejíž kapacita postačí k ujetí až 47 kilometrů s nulovými emisemi na jedno nabití.  Řidiči nových vrcholných verzí mají k dispozici nejvyšší výkon 280 kW/381 (eHybrid), resp. 340 kW/462 k (R). Nový Touareg eHybrid lze objednávat za ceny od 2 018 900 Kč, sportovně laděný Touareg R stojí 2 212 900 Kč.

Hybridní VOLKSWAGEN Touareg je nabízen ve třech výbavových liniích. Méně výkonnou variantu eHybrid mohou zákazníci objednávat s komfortně orientovanými stupni výbavy Atmosphere a Elegance.

Hybridní varianty Atmosphere a Elegance se od konvenčně poháněných verzí odlišují mimo jiné rozšířenou sériovou výbavou, která zahrnuje digitalizovanou přístrojovou desku "Innovision Cockpit", panoramatické posuvné a výklopné střešní okno, 4zónovou automatickou klimatizaci "Air Care Climatronic" a 19" kola "Tirano" z lehké slitiny. Vrcholnou verzí Volkswagen Touareg R připravili specialisté ze sportovní divize VOLKSWAGEN R. Jedná se o historicky první model R s extérně nabíjitelným hybridním pohonem a aktuálně nejvýkonější model značky VOLKSWAGEN.  Verze R dává svůj výkonový potenciál jasně najevo 20" kol "Braga" z lehké slitiny, černými exteriérovými prvky R Black Style a logy R na masce chladiče a zadním výklopném víku místo nápisu Touareg.

Hybridní model s možností externího nabíjení pro model Volkswagen Touareg kombinuje přeplňovaný zážehový motor TSI 3.0 V6 o výkonu 250 kW/340 k a elektomotor vyladěný na 100 kW/136 k. Další součástí systému je sada lithium-iontových akumulátorů o kapacitě 17,9 kWh.

Podrobné specifikace vozů Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě, který je Vám plně k dispozici.

Model Touareg jinak patří v celosvětovém měřítku mezi nejmodernější automobily ve své třídě. Touareg je také prvním modelem značky VOLKSWAGEN, který umožňuje automatizované zaparkování vozu i vyjetí z parkovacího místa prostřednictvím nového parkovacího asistenta "Park Assist Plus s dálkovým ovládáním" ve spojení s aplikací na chytrém telefonu.

Tento systém navíc u nových modelů Touareg eHybrid a Touareg R funguje i v režimu "E-Mode" s výhradně elektrickým pohonem. To samé platí i pro "Trailer Assist", který výrazně usnadňuje couvání s přívěsem.

 

Ve VOLKSWAGENU se slaví! Tichý revolucionář, model K70 slaví padesátiny.

Průkopník s progresivním designem více...

ŠKODA AUTO zahájila předprodej elektrického SUV ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV nabízí ojedinělou standardní výbavu. více...

Vyjimečná dynamika, výkon 300 koní! To je nový GOLF GTI Clubsport

Nový Golf osmé generace zrychluje tempo. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!