Důležité upozornění pro pobočku Vlčnov

Důležité upozornění pro pobočku Vlčnov

Rádi bychom všechny naše zákazníky chtěli informovat, že s platností od 17. 7. 2020 na základě doporučení Krajské hygienické stanice a starosty obce Vlčnov, platí na naší pobočce ve Vlčnově zvýšená hygienická opatření, a to zejména používání pokrývky úst, nosu a desinfekce při vstupu do veškerých našich vnitřních prostor. 

Prosíme Vás zároveň, abyste dodržovali dostatečný odstup od našich zaměstnanců, tzv. diskrétní zónu – min. 2,5m. Omezte také podání ruky. Věřte, že to neznačí neúctu k Vám, ale pouze chráníme Vás i sebe. Veškerá zavedená opatření platí do ODVOLÁNÍ. 

I přes tato opatření je náš provoz neomezen a náš servisní tým je Vám plně k dispozici a postará se o Vás. Jsme připraveni Vám i nadále poskytnout okamžitou servisní pomoc a zabezpečit Vaši permanentní mobilitu.Sledujte prosím průběžně naše webové stránky a sociální sítě, kde najdete veškeré informace týkající se aktuální situace na naší pobočce ve Vlčnově. 

Děkujeme za pochopení.
Váš ARAVER CZ, člen skupiny AUTO UH

Již nyní můžete objednávat nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake

Poprvé budou k dispozici varianty Arteon eHybrid a Arteon R více...

Čtyři generace modelů SEAT Leon vyprávějí více než 20letý příběh plný inovací

SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky více...

Předprodej SUV modelu Tiguan zahájen

Vsaďte na modernizovaný Tiguan. Nejprodávanější SUV v Evropě nyní v novém kabátě. Přijďte si k nám vybrat, již od 689 900 Kč. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!