CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

CUPRA dala do vínku svou DNA závodnímu vozu Extreme E, který tak ještě zřetelněji vyjadřuje charakter značky. V celé konstrukci karoserie studie CUPRA Tavascan Extreme E Concept jsou použita lněná vlákna, která zvyšují úroveň trvalé udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Inženýři využili díly vyrobené aditivní metodou, čímž zefektivnili konstrukci, zvýšili adaptabilitu a usnadnili opravy závodního elektromobilu. CUPRA Tavascan Extreme E Concept naznačuje designový styl pro budoucí sériově vyráběný model CUPRA Tavascan. Druhý 100% elektrický model značky je navrhován a vyvíjen v Barceloně a na trhy v Evropě i zámoří bude uveden v roce 2024.

CUPRA Tavascan Extreme E Concept kombinuje zcela nový vnější design se 100% DNA značky CUPRA a holistickým přístupem k využití přírodních materiálů. Díky tomu dosahuje vyšší úrovně trvalé udržitelnosti a adaptability a snadněji se opravuje.

CUPRA Tavascan Extreme E Concept je další evolucí závodního terénního elektromobilu s ještě intenzivnějši vyjádřenou DNA značky CUPRA a designem, který naznačuje budoucí směřování značky.

Studie CUPRA Tavascan Extreme E Concept vypadá neuvěřitelně a kromě toho, že má výhradně elektrický pohon, tak používá recyklované a organické materiály, například lněná vlákna.

CUPRA je od začátku součástí seriálu závodů Extreme E. Účast v něm oznámila jako první automobilová značka a své síly spojila s týmem ABT Sportsline jako jeho hlavní partner.

Pokud by Vás značka CUPRA více zajímala, náš prodejní tým ve Starém Městě je Vám plně k dispozici.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

Volkswagen přichází s novým E-shopem

Doručení do 3 dnů, platba kartou a bezplatné vrácení do 14 dnů více...

Volkswagen spouští novou platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních více...

První SUV kupé značky VOLKSWAGEN na českém trhu, to je nové Taigo

Taigo se vyrábí ve Španělské Pamploně a spolu s modely Polo a T-Cross patří do A0 segmentu. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail