CUPRA Formentor. Seznamte se.

CUPRA Formentor. Seznamte se.

CUPRA Formentor bude nabízet v segmentu crossoverů přednosti sportovního vozu s kvalitami SUV, přičemž vychází z tradic značky CUPRA. Půjde o první exkluzivní model značky, který kombinuje elektrifikaci a sportovního ducha díky dvěma velmi výkonným zdrojům hnací síly. Formentor nabízí unikátní standardní výbavu včetně 19“ kol, brzd Brembo, sportovních sedadel a sportovního volantu.

CUPRA Formentor kombinuje okouzlující design, vysokovýkonné pohony a skvělou praktičnost v rámci karosérii crossoveru. CUPRA Formentor nabídne široký výběr pohonů včetně vrcholné verze o výkonu 310 koní a vysokovýkonného externě nabíjitelného hybridního pohonu s výkonem 245 koní. Model CUPRA Formentor je první vůz exkluzivně navržený a zkonstruovaný pro značku CUPRA, je pojmenován po nejkrásnějším a nejdivočejším mysu na španělském ostrově Mallorca, jenž je součástí Baleárských ostrovů. 

Formentor je na svou velikost neuvěřitelně agilní. Naši technici odvedli hodně práce na nastavení všech elektronických systémů vozidla včetně asistenčních funkcí. Výsledkem je ještě silnější sportovní charakter, který byl pro nás vždy na prvním místě,“ vysvětluje Jordi Gené, jezdec značky CUPRA, který se podílí na vývoji zkušebními jízdami s prototypy.

První seznámení s novým modelem značky CUPRA se můžete podívat na https://youtu.be/XxyaT2tCikE

Více informací Vám mile rád poskytne také náš prodejní tým:

Jan Žufánek
T: 572 556 302
M: 724 637 713
E: zufanek.jan@araver.cz

Již nyní můžete objednávat nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake

Poprvé budou k dispozici varianty Arteon eHybrid a Arteon R více...

Čtyři generace modelů SEAT Leon vyprávějí více než 20letý příběh plný inovací

SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky více...

Předprodej SUV modelu Tiguan zahájen

Vsaďte na modernizovaný Tiguan. Nejprodávanější SUV v Evropě nyní v novém kabátě. Přijďte si k nám vybrat, již od 689 900 Kč. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!