CUPRA Formentor se probojoval do ankety Car of the Year 2021

CUPRA Formentor se probojoval do ankety Car of the Year 2021

První vozidlo, navržené a vyvinuté specificky pro značku CUPRA, bylo nominováno na mezinárodně uznávané ocenění Car of the Year 2021. Prestižní titul Car of the Year 2021 udělí porota složená z 60 renomovaných motoristických novinářů z 23 evropských zemí. Konečný vítěz padne 1. března.

"Nominace modelu CUPRA Formentor do finálového kola letošní ankety je oceněním tvrdé a usilovné práce celého týmu značky CUPRA," řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značky CUPRA a společnosti SEAT.

Model CUPRA Formentor přináší na trh dosud nevídanou dimenzi, zviditělňuje naši značku a zvyšuje její atraktivitu.

Značka CUPRA byla založena v roce 2018. Nekonvenční vyzývatel etablovaných značek nabízí v současnosti zcela nové portfolio produktů: CUPRA Ateca, CUPRA Leon a CUPRA Formentor. Postavení značky na trhu nyní upevňuje nominace modelu CUPRA Formentor mezi sedm finalistů v prestižní anketě Car of the Year 2021. Model CUPRA Formentor tak vstupuje do nového rostoucího segmentu v Evropě. Vůz kombinuje výhody sportovního vozu s kvalitami SUV. Toto vozidlo uspokojuje požadavky současných zákazníků, zatímco od konkurentů se odlišuje robustností a řadou výjimečných prvků. Široká nabídka sedmi různých pohonů, včetně dvou verzí Plug-in Hybrid, zážitky založené na kompletním síťovém propojení a nejvyspělejší bezpečnostní komfortní systémy posouvají tento crossover ve stylu kupé na novou úroveň.

Zajímá Vás tento model více? Pak kontaktujte náš prodejní tým, který je Vám plně k dispozici.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 
Lukáš Kopečný

 

Značka VOLKSWAGEN osobní vozy splnila evropské cíle pro rok 2020 v oblasti emisí

Koncernová značka Volkswagen investuje v letech 2020 až 2024 více než 11 miliard euro do elektromobility. více...

Značka VOLKSWAGEN zdvojnásobila v roce 2020 počet dodaných elektromobilů

Volkswagen dodal v loňském roce zákazníkům na celém světě 5,328 milionu vozidel se všemi nabízenými druhy pohonu. více...

VOLKSWAGEN zakončil rok 2020 jako jednička mezi importéry

Pětice nejúspěšnějších modelů: Golf, Tiguan, Passat, Touran a Polo více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail