CUPRA Formentor Rosalía

CUPRA Formentor Rosalía

Stejně jako značka CUPRA i Rosalía inspiruje svět z Barcelony a během několika let se zařadila mezi mezinárodně nejuznávanější španělské umělce s miliony fanoušků na celém světě.

Značka CUPRA, vystupující v roli nekonvenčního vyzývatele, se ve své nejnovější spolupráci spojila se španělskou zpěvačkou Rosalía a vytvořila svěží verzi jejího virálního hitu "Abcdefg" z alba MOTOMAMI, které získalo ocenění Grammy.

Ve videu vystupují ambasadoři značky CUPRA, například herec Daniel Brühl, fotbalistky a fotbalisté FCB Alexia Putellasová, Ansu Fati a Marc ter Stegen, závodní jezdkyně Klara Anderssonová a padelová hráčka Ariana Sánchezová.

 

CUPRA x ROSALÍA "Abcdefg"

 

Video rovněž ukazuje nové hrdiny značky CUPRA pro novou éru - CUPRA UrbanRebel Concept, CUPRA Tavascan a CUPRA Terramar.

Sven Schuwirth, člen představenstva odpovědný za provozní činnosti značky CUPRA, o spolupráci na kampani řekl: "Rosalía se stejně jako CUPRA narodila v Barceloně, dokonce pouhé čtyři kilometry od našeho sídla. CUPRA a Rosalía spolu sdílejí také globální dosah a oslovují mezinárodní publikum. Vystupují jako kulturní majáky pro jednotlivce a nové generace hledající nekonvenční aspekty života."

Nová spolupráce je rozšířením společné kampaně CUPRA x Rosalía, která se začala teprve nedávno objevovat na billboardech a plakátech v různých městech po celém světě. Plakáty s telefonním číslem vyzývají kolemjdoucí k chatování přes WhatsApp a dostávají úryvky z nové a nekonvenční perspektivy formou Rosalíiny skladby 'Abcdefg', ve které se prochází abecedou ve stylu CUPRA. 

My přicházíme na trh s vyjímečnou nabídkou financování na vůz CUPRA Formentor, a to již od 5 688 Kč měsíčně (cena je bez DPH).

Pro více informací kontaktujte naše prodejce:

Jan Žufánek Vedoucí prodeje SEAT a CUPRA

+420 724 637 713

zufanek.jan@araver.cz

 

Pavel Sommer  Prodejce nových vozů SEAT a CUPRA

+420 572 556 302

+420 724 637 716

sommer.pavel@araver.cz

 

Volkswagen přichází s koncem roku s novinkami.

Dovolte nám představit vám tyto novinky trochu blíže. Jedná se o Nový Tiguan, Passat a také elektrovůz ID.7. více...

Skladové vozy ŠKODA s cenovou výhodou

Právě teď si můžete vybrat některý z našich skladových vozů za ještě lepší cenu! Nabídka se týká vozů Karoq, Kamiq, Scala (včetně akčních modelů Fresh) a Enyaq. Například u modelu Enyaq můžete uspořit až 150 000 Kč. více...

Nová Škoda Superb

Světová premiéra 2.10.2023 v 19:00 SEČ představí čtvrtou generaci tohoto oblíbeného modelu. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail