CUPRA Formentor disponuje nejvyspělejšími asistenčními systémy

CUPRA Formentor disponuje nejvyspělejšími asistenčními systémy

CUPRA Formentor je prvním vozidlem, navrženým a vyvinutým výhradně značkou CUPRA. Patříte mezi ty, kteří hledají exkluzivitu, inovace a zážitky z dynamické jízdy? Pak je tento model určen přímo pro Vás! CUPRA Formentor umožňuje kompletní síťové propojení a disponuje nejvyspělejšími asistenčními systémy. Vůz kombinuje výhody sportovního vozu s kvalitami SUV.

K dispozici bude také široká nabídka až sedmi různých pohonů včetně dvou vysokovýkonných hybridních verzí s možností vnějšího nabíjení. 

CUPRA Formentor bude společně s modelem CUPRA Leon nabízet také dva externě nabíjitelné hybridní pohony, které potvrdí, že elektrifikace a sportovní výkony patří k sobě. Formentor kombinuje terénní atributy SUV se sportovním duchem hatchbacku, a přidává k tomu dynamickou eleganci kupé. Zároveň překypuje svým charakterem.

Výrazné tvary tohoto modelu umocňují jeho rozmanité vlastnosti a vyvolávají emoce.

Formentor je prvním 100% modelem CUPRA, který se vyrábí v Martorellu. Model CUPRA Formentor bude ve své vrcholné verzi (310 k) uveden na trh v říjnu. Ostatní varianty budou následovat v roce 2021.

Interiér modelu zaujme svým moderním a sportovním pojetím s jedinečnou atmosférou značky CUPRA. Nižší výška modelu CUPRA Formentor ve spojení s vizuálně zvýrazněnou zádí, dlouhou kapotou a dynamickými proporcemi zesiluje jeho sportovní charakter. Vyspělé technologie jsou zakryty vnějším designem, který kombinuje výhody hatchbacku s kvalitami SUV. Po otevření dveří se promítá na zem logo CUPRA. Digitalizace interiéru nabízí řidiči a cestujícím řadu zajímavých možností. Model CUPRA Formentor je vybaven informačním a zábavním systémem s 12" displejem. Jedná se o největší displej informačního a zábavního systému v modelech značky CUPRA.

CUPRA Formentor zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhých 4,9 sekundy. Nejvyšší rychlost je 250 km/h.

CUPRA Formentor e-HYBRID

CUPRA Formentor je dalším krokem v elektrifikační ofenzivě značky. Již krátce po uvedení modelu na trh budou k dispozici dvě vysokovýkonné hybridní verze s možností vnějšího nabíjení.

CUPRA Formentor VZ e-HYBRID 1.4 TSI 245 k (180 kW) DSG poskytuje nejvyšší celkový výkon 245 k (180 kW) a maximální točivý moment 400 N. m.

Zážehový motor TSI 1,4 litru o výkonu 150 k (110 kW) je kombinován s elektromotorem vyladěným na nejvyšší výkon 115 k (85 kW).

Energii dodává sada lithium-iontových akumulátorů s kapacitou 13 kWh. Pro model CUPRA Formentor bude k dispozici ještě jedna hybridní verze s možností vnějšího nabíjení. Její výkonové parametry jsou 204 k (150 kW) a 350 N.m.

PODROBNÉ INFORMACE VÁM POSKYTNE NÁŠ PRODEJNÍ TÝM NA POBOČCE VE STARÉM MĚSTĚ.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

 

 

 

 

 

Výhradně elektricky poháněné SUV ID.4 přijíždí na scénu!

více...

Volkswagen zvýšil investice do budoucích technologií na 73 miliard eur

Investice do digitalizace se zdvojnásobí na 27 miliard eur více...

Volkswagen zahajuje prodej modelové řady Arteon

Nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake přijíždějí na českou scénu! více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!