CUPRA Ateca

CUPRA Ateca

Víc než jen auto.

Design

Uvnitř vozu Vás pohltí sofistikový interiér, nová úroveň osvětlení ve standardní výbavě s LED technologií. Jen to nejlepší pro váš komfort za volantem: čalounění sportovních sedadel Alcantara, čalounění sedadel pravou kůží nebo čalounění anatomických sedadel Alcantara. Prošívání v odstínu mědi na kůží obšitém volantu a hlavici řadicí páky.

Digitální panel a 6 jízdních režimů

Ve svém zorném poli budete mít na 10,2" displeji LCD všechno, co potřebujete k nalezení své cesty, od rychlosti jízdy až po mapové podklady. Exkluzivní zobrazení CUPRA vám umožní nakonfigurovat si dodatečné informace po stranách displeje. Neomezené potěšení z jízdy, které nemá obdoby díky jednomu tlačítku, kterým ovládáte až šest různých jízdních režimů: Comfort, Sport, Individual, Offroad, Snow a exkluzivní režim CUPRA.

Evoluce stroje.

Víc než jen motor. Automobil, zaměřený na uživatele, který pracuje s vámi a pro vás. Vyspělá technika, která vás nenutí do procesů, nýbrž vám jen inteligentně pomáhá. Moderní sportovní duch inspirován závodními okruhy, ale zrozen pro silnice. CUPRA Ateca je vybavena pohonem všech kol a technicky vyspělým motorem. Naprosto přehodnocuje koncept SUV, jak jej znáte.

Zaujala Vás značka Cupra a její model Ateca? Stavte se u nás a my Vám o tomto výjimečném voze sdělíme více nebo se společně domluvíme na testovací jízdě.

Kontaktujte naše Cupra specialisty:

Jan Žufánek
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail