Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Základem nabídky čtvrté generace modelu ŠKODA OCTAVIA je opět verze liftback a verze kombi. Modelovou řadu OCTAVIA doplňuje robustní verze SCOUT a sportovně laděná verze RS. Díky široké nabídce pohonu předních kol, pohonu všech kol, manuální nebo automatické převodovky DSG si každý zákazník přijde na své. Od roku 1996, kdy byla uvedena první moderní OCTAVIA , se jedná již o čtvrtou generaci, která dále upevní pozici nejprodávanější modelové řady a srdce značky ŠKODA. Díky více než 7 milionům vyrobených vozů je OCTAVIA historicky nejprodávanějším modele značky ŠKODA vůbec.

V současnosti je vyrobeno až 400 000 vozů ŠKODA OCTAVIA, který je jako jediný vůz značky ŠKODA vyráběn ve čtyřech různých zemích.  Vedle České republiky a Číny je OCTAVIA dále vyráběna v Rusku a Indii.V modelu ŠKODA OCTAVIA e-TEC je použita mild-hybridní technologie. Modely ŠKODA OCTAVIA G-TEC nabízí pohon na ekologický zemní plyn (CNG). Díky třem ekologickým variantám pohonu jsou tak u nového vozu OCTAVIA výrazně sníženy emise CO2

Důvody úspěchu modelu OCTAVIA jsou jasné - srdce značky ŠKODA přesvědčuje typickým vekorysým prostorem, vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty a také vysokou úrovní bezpečnosti, kterou dokládá pětihvězdičkové hodnocení v testu EURO NCAP.  ŠKODA OCTAVIA nabízí tři infotainment systémy s displeji o velikosti 8,25" a 10", které jsou postaveny na poslední generaci modulární stavebnice infotainmentu. OCTAVIA je vždy online díky zabudované eSIM, která umožňuje přístup k novým službám ŠKODA Connect.

Více informací Vám rádi sdělíme na pobočce ŠKODA ve Starém Městě.

Radek Hrabinec

Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA a specialista ŠKODA Handy

Patrik Hasa

CUPRA vstupuje jako první automobilová značka do mistrovství Extreme E

Naváže tak na své sportovní tradice více...

Model ID.3 získal pět hvězd v testu Euro NCAP

Vysoká dílčí hodnocení ve všech typech testů více...

Ve VOLKSWAGENU se slaví! Tichý revolucionář, model K70 slaví padesátiny.

Průkopník s progresivním designem více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!