Crossover SUV CUPRA Formentor získal ocenění Red Dot Award

Crossover SUV CUPRA Formentor získal ocenění Red Dot Award

Crossover SUV přesvědčil o svých vynikajících vlastnostech padesátičlennou mezinárodní porotu, která mu následně udělila prestižní ocenění.

Model CUPRA Formentor zvítězil díky své schopnosti uspokojit požadavky na každodenní provoz a současně vyvolávat vášen a emoce jako sportovní vůz.

Vítězství v soutěži Red Dot Award je dalším důkazem, že modely CUPRA, a obzvláště pak Formentor, představují ve svém segmentu jedinečnou nabídku. Je také obrovským uznáním pro celý kmen a tým designérů.

Ocenění Red Dot Award za produktový design je každoročně udělováno nejlepším produktům, které se vyznačují výjimečnou kvalitou designu z hledisek estetické přitažlivosti, funkčnosti, chytrých řešení a inovativnosti.

CUPRA Formentor je vozidlem, které díky technickým inovacím, vyspělé bezpečnostní výbavě, cenové dostupnosti a elektrifikovaným pohonům splňuje všechny myslitelné požadavky včetně těch, které vyplývají z měnících se tržních trendů. Kombinace karoserie crossoveru SUV a technického základu platformy MQB EVO umožnila vytvořit dokonalý celek, který snoubí sportovní charakter a dynamiku hatchbacku s praktičností, komfortem a prostorností SUV.

CUPRA Formentor přepisuje historii a stane se důležitým hráčem v evropském segmentu crossoverů SUV, jehož objem prodeje se podle prognóz v příštch 5 letech zdvojnásobí.

Bližší informace Vám sdělí také prodejní tým ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Výroba na nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona byla spuštěna. více...

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail