Crossover SUV CUPRA Formentor získal ocenění Red Dot Award

Crossover SUV CUPRA Formentor získal ocenění Red Dot Award

Crossover SUV přesvědčil o svých vynikajících vlastnostech padesátičlennou mezinárodní porotu, která mu následně udělila prestižní ocenění.

Model CUPRA Formentor zvítězil díky své schopnosti uspokojit požadavky na každodenní provoz a současně vyvolávat vášen a emoce jako sportovní vůz.

Vítězství v soutěži Red Dot Award je dalším důkazem, že modely CUPRA, a obzvláště pak Formentor, představují ve svém segmentu jedinečnou nabídku. Je také obrovským uznáním pro celý kmen a tým designérů.

Ocenění Red Dot Award za produktový design je každoročně udělováno nejlepším produktům, které se vyznačují výjimečnou kvalitou designu z hledisek estetické přitažlivosti, funkčnosti, chytrých řešení a inovativnosti.

CUPRA Formentor je vozidlem, které díky technickým inovacím, vyspělé bezpečnostní výbavě, cenové dostupnosti a elektrifikovaným pohonům splňuje všechny myslitelné požadavky včetně těch, které vyplývají z měnících se tržních trendů. Kombinace karoserie crossoveru SUV a technického základu platformy MQB EVO umožnila vytvořit dokonalý celek, který snoubí sportovní charakter a dynamiku hatchbacku s praktičností, komfortem a prostorností SUV.

CUPRA Formentor přepisuje historii a stane se důležitým hráčem v evropském segmentu crossoverů SUV, jehož objem prodeje se podle prognóz v příštch 5 letech zdvojnásobí.

Bližší informace Vám sdělí také prodejní tým ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

Kreativita, elegance a sportovní duch v jednom, to je nová ŠKODA FABIA

Nepřehlédnutá, výkonější, lépe vybavená. více...

Zažij EURO s Petrem Čechem!

Soutěž o zájezd více...

Volkswagen představil svůj první vysokovýkonný elektromobil ID.4 GTX

Elektrická jízda přináší jednoduše radost s modelem ID.4 GTX. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail