Autobaterie se slevou 25%

Autobaterie se slevou 25%

Právě nyní v ARAVERU na všech pobočkách probíhá akce na autobaterie se slevou 25%. Jelikož se jedná o jeden z nejdůležitějších dílů elektrické výbavy vozidla, pevně věříme, že Vás tato akce osloví. Baterie jsou při startu zdrojem energie číslo 1 a zajišťují připravenost vozu ke spuštění motoru a to za všech povětrnostních a teplotních podmínek.

Baterie plní funkci zásobníku energie - přijímá a ukládá elektrickou energii, kterou alternátor vyrábí během jízdy. Baterie plní také funkci zdroje energie číslo 2 nazývanou vyrovnávací článek. Poskytuje totiž uloženou energii podle potřeby vozidla. Vytváří také její zásobu a napájí energií celou elektrickou palubní síť (jako doplnění energie produkované alternátorem).

Výkon baterií je dokonale přizpůsoben vozidlu, resp. počtu jeho spotřebičů a výkonu jeho přístrojů. Při běžných podmínkách používání má baterie bezúdržbový provoz. Náplň kyseliny postačuje po dobu živnosti baterie, doplňování destilované vody proto není nutné ani přípustné. Stav elektrolytu je přitom patrný na první pohled.

Baterie je ihned použitelná, protože se dodává naplněná a nabitá. Nutné jsou pravidelné kontroly a případné dobíjení.

Podrobné informace vč. specifikace baterie Vám sdělí naši servisní poradci na všech POBOČKÁCH, kde baterie můžete zakoupit.

KONTAKTY ZDE.

Slavnostní odhalení modelu ŠKODA FABIA

DEN "D" je tady! Těšíme se na Vás. více...

Úrok 0% na vybrané modely Volkswagen

Úrok 0% . Povinné ručení za 1 Kč měsíčně. více...

Právě nyní! Nový Golf Variant za cenu krátkého.

Nabídka se vztahuje na skladové i nově objednané vozy. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail