AUTO UH FEST - PRVNÍ ROČNÍK

AUTO UH FEST - PRVNÍ ROČNÍK

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST.

(VSTUPNÉ JE ZDARMA)

Již tuto sobotu 20.8.2022 se na Vás budeme těšit na prvním ročníku AUTO UH FEST, Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště (areál za supermarketem PENNY), a to od 14 do 21 hodin.

K vidění budou vystavené vozy za celou Skupina AUTO UH, a u každé vystavené značky vozu bude přichystáno stanoviště s úkoly pro vaše ratolesti v rámci dětského programu "POZNEJ AUTO UH".

Za splnění každého úkolu bude uděleno razítko, a za vyplněnou kartičku čeká na ty nejmenší odměna.

Pro úspěšné dokončení se nezapomeňte zastavit v protějším areálu Za Olšávkou 340, na showroomech značek JEEP, FORD, FIAT a TOYOTA. Jedno stanoviště pak bude také na našem MYCÍM CENTRU.

ATRAKCE PRO DĚTI...

U naší pobočky odtahovek AUTO UH Assist bude připravena relaxační zóna k posezení se sedacími vaky, malování na obličej v čase od 14 do 17 hodin, skákací hrad, skluzavka pro děti a další atrakce.

NĚCO PRO DOSPĚLÉ...

A bavit se nebudou jen vaše děti. Dospělí si mezitím mohou u každého stanoviště prohlédnout nejnovější modely vozů všech našich značek. Nebojte se na cokoliv zeptat našich profesionálních prodejců.

Od 16 hodiny k nám do areálu dorazí také SRAZ VETERÁNŮ a k vidění budou unikátní kousky vozů do roku 1945.

Nesmíme opomenout ani možnost zakoupení občerstvení, které zajistí restaurace Fabrika, dále pojízdný bar na kolech nebo výběr z piva z pěti pivovarů.

HUDEBNÍ PROGRAM (umístění u restaurace FABRIKA):

14 - 15.00 hodin - DJ A.S.Galia

15 - 17.00 hodin - Jan Grebík

17 - 18.00 hodin - ABBA revival v podání kapely POP STARS

18 - 19.00 hodin - DJ A.S.Galia

19 - 19.40 hodin - Freddie Mercury revival.

Vezměte s sebou děti, partnera/partnerku, kamarády, celou rodinu a vydejte se za námi se bavit.

Těšíme se na Vás.

První výhled na nové ID.7 GTX: Mimořádně výkonná limuzína s pohonem všech kol pro dálkové jízdy

Volkswagen před třemi týdny představil nový model ID.7, limuzínu vyšší střední třídy s výhradně elektrickým pohonem. Již na sklonku léta bude následovat světová premiéra nejdynamičtější varianty ID.7 GTX1 . více...

Nová CUPRA Tavascan

CUPRA Tavascan je impulzem pro nový, ohromující designový styl: vnější design má atletické a sportovní proporce. Na přídi jsou okamžitě rozpoznatelné charakteristické "oči" tvořené třemi trojúhelníkovými prvky ve světlometech Matrix LED. Interiér je archi více...

Ledová trefa

Se společností Volkswagen Financial Services, jsme si pro Vás připravili akční nabídku financování. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail