ARAVER CZ na Letní filmové škole

ARAVER CZ na Letní filmové škole

27.07 - 05.08.2018 probíhala v Uherské Hradiště 44. Letní filmová škola a my jsme samozřejmě nemohli chybět! 

Jako partner Letní fimové školy jsme pomáhali s přepravou významných hostů.

Jedním z nich byl Meir Lubor Dohnal, scenárista, který stál v 60. letech u zrodu zásadních filmů Ela Havetty, Juraje Jakubiska či Juraje Herze. Na festivalu pan Dohnal obdržel Výroční cenu Asociace českých filmových klubů.

Na LFŠ zavítal jako host Miloš Čuřík. Organizátor legendárního pražského koncertu zpěvačky Nico je zároveň jednou z postav její filmové biografie Nico, 1988. Festivalová projekce snímku proběhla 3. 8. v letním kině na Masarykově náměstí a 4. 8. v kině Mír.

Svou návštěvou poctila LFŠ také herečka Iva Janžurová. Geniální komička i strhující představitelka charakterních rolí ve středu 1.8. vedla svou Lekci filmu a večer před projekcí snímku Petrolejové lampy převzala Výroční cenu AČFK. A my jsme byli u toho! Dále jsme si mohli po celou dobu LFŠ prohlížet naše vystavené vozy. Vůz ŠKODA Octavia TRUMF byl k vidění mezi Kinem Hvězda a Klubem Mír, vůz SEAT Arona zdobil náměstí. 

Nový model značky CUPRA el-Born s podmanivým vnějším designem

Značka CUPRA potvrdila dnes na tiskové konferenci v komplexu CASA SEAT příchod modelu, který změní vnímání dynamiky elektricky poháněných vozidel. více...

Nová OCTAVIA G-TEC s motorem 1,5 TSI

více...

Akční nabídka na léto od SEATU je tady!

Letní akční nabídka platí pro zákazníky do 31. srpna. více...