SEAT Alhambra

SEAT Alhambra

Mimo vyšlapané cesty

Jedinečný rodinný vůz SEAT Alhambra byl navržen tak, aby ostatní modely ve své třídě přečníval. Dojem mimořádného vnitřního prostoru a důsledného zaměření na rodinu, který získáte na první pohled, není u tak dokonalého vozu jedinou předností. Precizní vnější design s ostrými liniemi mu dodává charakter a touhu překonat každou překážku.

Technika pro těžké podmínky? Vše v pořádku

Na palubě SEATu Alhambra nechybí nejnovější inovace. Je to rodinný vůz s kompletní výbavou, nejmodernějšími technickými prvky, které vám zajistí komfort a kvalitně strávený čas se svými blízkými, ať se s nimi vydáte na jakýkoli výlet. Užívejte si každý kilometr! Rodinný vůz, jako je SEAT Alhambra, musí svým cestujícím poskytovat nejvyšší míru bezpečnosti za všech okolností a ve všech situacích. SEAT proto věnoval maximální pozornost i těm nejmenším detailům, které mají vliv na bezpečnost. Chránit znamená pečovat a vy si můžete být jisti, že váš SEAT Alhambra poskytne vaší rodině skvělou bezpečnost.

Dopřejte si to, co potřebujete

SEAT Alhambra nabízí dostatek místa pro cokoli a dokonce má i místo pro doplňkové vybavení a příslušenství. Pokud si chcete ještě více individualizovat zážitky z jízdy pro sebe i celou rodinu, máte na výběr z širokého sortimentu příslušenství. Impozantní rozměry nového modelu SEAT Alhambra byly maximálně využity - v interiéru i exteriéru. Alhambra patří díky dynamickému designu mezi vzácná MPV s výrazným vzhledem. A jakmile nastoupíte, vnitřní design vám ihned prozradí, že jste v automobilu, který chce své cestující potěšit bez ohledu na jejich věk nebo délku cesty.

Více informací se dozvíte u našich prodejců SEAT.

Pavel Sommer
Tel:      +420 572 556 300
Mobil:  +420 724 637 716
E-mail: sommer.pavel@araver.cz

 

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail